Hakkımızda

“Size Özel Telekom Operatörü” olmak konusunda Türkiye’ deki en güçlü operatör olduğumuzu iddia ediyoruz.

Yüksek Tecrübe Foniva

İşimizin iyisiyiz ve her zaman en iyi olmak için çalışıyoruz.

15 yılı aşkın süredir telekomünikasyon sektörünün içerisinde olan bir ekip olarak, enerjimiz ve içimizdeki ilk günkü heyecan ile firmanızı firmamız olarak özümseyip, sizlere özel çözümler ve projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz. Genç, dinamik ve asla yılmayan FONIVA Ailesi olarak sunduğumuz 7/24 hizmet ve çözümlerle “Size Özel Telekom Operatörü” olmak konusunda Türkiye’ deki en güçlü operatör olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sahip olduğumuz Sabit Telekom Hizmetleri(STH), İnternet Servis Sağlayıcısı(ISS) ve de MVNO (Mobil Sanal Ağ İşletmecisi) lisansları ile siz kurumsal abonelerimize yüksek kalitede proje odaklı çözümler sunan Foniva Telekom, Türkiye geneline yayılmış fiber omurga teknolojisi, yüksek ses kalitesi, anlaşılır tarifeleri ve etkin raporlama sistemlerinin yanında oldukça önemli fiyat avantajları sağlamaktadır.

Yedekli, yüksek özellikli ve güvenli uygulamaları olan alt yapımız, daima her konuda hazır NOC mühendislerimiz ve 7/24 müşteri hizmetleri yetkililerimizle ayrıcalıklı bir hizmet sunduğumuz gibi; iki farklı şehirde kurulu olan Disaster (Felaket Kurtarma) ve Network/Sistem yedekliliğimiz  ile birlikte, 7/24 Monitör Sistemleri ve Network/Sistemlerini canlı izlemekte ve anlık bildirimlerini abonelerimizle paylaşabilmekteyiz. Güvenlik protokolleri 27001 Sertifikası ile tescillenmiş olan hizmet kalitemiz, hizmet sürekliliğinde de fark yaratmaktadır.

Güçlü ortaklık yapımız ve Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile yaptığımız iş birliktelikleriyle, öncelikli olarak sosyal sorumluluk anlayışıyla genç arkadaşlarımıza alan yaratırken, sektörümüzde fark yaratacak projelerin sahiplerinin onlar olacağını biliyoruz. Bugün artık sadece Türkiye'de değil, geliştirmekte olduğumuz ürünlerimizle dünya markası olma yolundaki adımlarımızı da hızlandırmış, hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz tüm yurtiçi ve yurtdışı kurumlar için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bizlerle uzun süredir çalışmakta olan; güçlü finans kuruluşlarımız, üniversitelerimiz, diğer eğitim kurumlarımız, hastanelerimiz, kamu kuruluşlarımız ve sayısız aile şirketlerine verdiğimiz hizmet sonrasında onlardan aldığımız güzel geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizi gösterdiği gibi, bizi daha da güçlendiriyor. Sizden aldığımız güç ve enerjiye; en iyi ve en güvenli hizmetle karşılık vermek için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla…

Foniva Ailesi

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı hareket etmek,

Hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlamak,

Hizmetlerimizi birinci dereceden etkileyen kanun ve mevzuatlara uymak,

Sektörümüzdeki yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip etmek,

Kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak gözden geçirmek ve sürekli iyileştirme fırsatları ile geliştirmek,

Bütün çalışanların aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak,

Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesini sağlamak

Bizi ileriye taşıyan ilkelerimiz;

Güvenilirlik

Sadelik (Anlaşılır)

Yenilikçilik

Farklılık

Duyarlılık

Erişilebilir

Mücadelecilik

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN