24/7 Destek

Toplu SMS

Toplu SMS kişilere ve kurumlara etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebileceğiniz pratik ve ekonomik yol olan bir yazılım sistemidir.

AnasayfaHizmetler Toplu Sms

Toplu SMS

Toplu SMS istediğiniz kişiye ve kuruma etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebileceğiniz en pratik, en etkili ve en ekonomik yol olan bir yazılım sistemidir. Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir.

Temel olarak bir kısa mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır. Diğer reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır.

Foniva Telekom,  güçlü alt yapısı ve departmanı ile bu sayede hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlayarak; pazarlama maliyetlerinizi , ekonomik olarak, en yüksek orandan, en düşük orana düşürerek, müşterilerinizden daha yüksek geri dönüş sağlamanızı ve sağlıklı portföy verimi alabilmenize olanak sağlar.

7/24 Destek Çağrı Merkezi
Aynı Anda Yüz Binlerce Kişiye Toplu SMS
Türkiye ve Dünyadaki Tüm Operatörlere Ulaşım
Aboneye Ulaşmayan Mesajlar Ücretsiz
Gerçek Zamanlı SMS Raporları
Düşük Pazarlama Maliyeti

Toplu SMS Raporlama

  • Toplu SMS programı gönderim servisi, iletilen veya iletilmeyen gönderim raporunu desteklemektedir.
  • Başarılı olarak teslim edilmiş olan toplu SMS’ lerinin akıbeti servis üzerinden anında sorgulanabilir.
  • Başarılı veya başarısız olacak toplu SMS' lerin iletim raporu sorgulamaları, servis üzerinden takibi, toplu SMS gönderimin'den 48 saat sonra kesinlik kazanır. (Bunun sebebi atılan mesajlarda aksi belirtilmedikçe telefon açılana kadar 48 saat boyunca mesajı iletmeyi denemesidir).