Kurumsal İnternet

İşletmenizin dijital performansını güçlendirin. Yüksek hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir internet erişimiyle rekabet avantajı elde edin.

AnasayfaHizmetler Kurumsal İnternet

Foniva Kurumsal İnternet

Noktadan noktaya data hattı üzerinden ofis kullanıcılarının Kurumsal İnternet erişimlerinin sağlanmasını içeren Foniva hizmetidir.

Müşterinin internet erişim gereksinimlerini karşılamak üzere, hattın temininden ürün ve hizmetlerin devreye alınmasına kadar olan süreçteki proje yönetimi Foniva tarafından sağlanmaktadır.

Yedekli karasal hatlar üzerinden kesintisiz, yüksek hızda, güvenilir ve kaliteli bir hizmetin sağlandığı kurumsal internet hizmetlerinde 7x24 çağrı merkezi desteği sunulmaktadır.

16 Mbps‘e Kadar Noktadan Noktaya Internet
Fiber İnternet
Metro Ethernet
G.SHDSL ile Simetrik İnternet Hizmeti

Foniva Fiber Internet: Altyapısında fiber optik kablolar kullanılır. Fiber optik kablolar bilgiyi bakır kablolarda olduğu gibi elektrikle değil, ışıkla aktarır. Böylece internete ışık hızında bağlanılır. Çok daha fazla bilgiyi 1000 Mbps’ye varan erişim hızında ulaştırır. Telefon hattına ihtiyaç duymadan dünyanın en hızlı internetine bağlanırsınız.

Foniva Metro Ethernet Internet: Genişbant, 5 Mbps’den 1 Gbps ve hatta daha da üzeri hızlarda, ölçeklenebilir, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir.

Foniva VDSL: Foniva VDSL hizmetiyle altyapı destekleme durumunuza göre 24 Mbps’ye, 35 Mbps’ye, 50 Mbps’ye ve 100 Mbps’ye varan hızlara ulaşabilir, mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşımı gibi işlemlerini çok hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Foniva G.SHDSL: G.SHDSL bakır hatlar üzerinden DSL tabanlı simetrik iletim sağlayan teknolojidir. Yükleme (upload) ve indirme (download) hızları birbirine eşittir. Simetrik bant genişliği ve güvenli internet erişim imkanı sağlayan G.SHDSL internette 2 Mbps’e kadar bant genişliği seçenekleri mevcuttur.​

Foniva Mpls Vpn: Kurumunuzun farklı lokasyonları arasında fiber üzerinden hızlı, güvenli ve yüksek kaliteli WAN/LAN bağlantısı sağlayarak yüksek kapasitede ses, görüntü ve diğer kurumsal uygulamalarınızın paylaşımı için kusursuz bir ortam oluşturur.

FFoniva'nın 'Kurumsal İnternet' hizmeti, işletmelerin güvenilir, hızlı ve ölçeklenebilir internet erişimi sağlamalarını amaçlayan bir kurumsal çözümdür. Bu hizmet, yüksek bant genişliği, kesintisiz bağlantı ve özel gereksinimlere uygun çeşitli internet paketleri sunarak işletmelerin dijital altyapılarını güçlendirmelerine yardımcı olur.

'Kurumsal İnternet', işletmelerin günümüzün dijital dünyasında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur. Yüksek hızlı internet erişimi, veri güvenliği, kesintisiz bağlantı ve ölçeklenebilirlik gibi avantajlar, iş süreçlerini optimize etme, verimliliği artırma ve müşterilere daha iyi hizmet sunma imkanı tanır.
Foniva'nın 'Kurumsal İnternet' hizmeti, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunarak çalışır. Fiber optik altyapı, yüksek hızlı veri aktarımı, güvenlik önlemleri ve ölçeklenebilir internet paketleri, işletmelerin internet erişimini güçlendirir. Foniva, müşteri taleplerine göre özelleştirilebilen esnek paket seçenekleri sunar.
'Kurumsal İnternet' hizmetinin avantajları arasında yüksek hızlı internet erişimi, güvenilir bağlantı, ölçeklenebilirlik, özel çözümler, 7/24 teknik destek ve maliyet etkinlik bulunmaktadır. Foniva'nın bu hizmeti, işletmelerin dijital altyapılarını güçlendirerek rekabet avantajı sağlamalarına ve operasyonel süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur.