24/7 Destek

OTP SMS

OTP SMS sistemini kullanarak anlık SMS mesajları gönderebilirsiniz. OTP, tek kullanımlık şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesi için tasarlanmıştır.

AnasayfaHizmetler Otp Sms

OTP SMS

OTP SMS sistemini kullanarak anlık SMS mesajları gönderebilirsiniz. OTP, tek kullanımlık şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

OTP SMS, üçüncü kişilere web üzerinden ve mobil cihazları üzerinden işlem yapmaya olanak sağlamakta olan “tek kullanımlık şifre/parola” ve benzeri, bir defaya mahsus olarak gönderilmesi gerekli bilgilerin / içeriklerin iletimi için tasarlanan hızlı SMS hizmetidir.

One Time Password, ıslak imza gerektirmeyen ancak yüksek güvenlik ve erişim hızı ile saniyeler içerisinde şifre vb. mesajları alıcılara ulaştırır.

Yüksek güvenlikte kimlik doğrulaması yapmak isteyen, online işlemlerde yalnızca kullanıcı adı ve parolanın yeterli olmayacağını düşünen ve bu çerçevede güvenli online hizmetler sunmak isteyen tüm kurumlar için ideal bir çözümdür.

İnternet üzerinden satış yapan E-ticaret sitelerinde rezervasyon, bilet satışı, kredi güncellemeleri türü bilgilerin iletilmesi için kullanılabilir.

OTP SMS ile gönderilecek mesajların içeriğinde kesinlikle tanıtım ve duyuru amaçlı içerik gönderilemez. Yalnızca şifre ve doğrulama kodu gibi şirketlerin sistemlerin güvenli kullanımını sağlayacak mesaj gönderimleri yapılabilir.