Foniva Toplu SMS

Foniva Toplu SMS ile aynı anda binlerce kişiye ya da kuruma en ekonomik şekilde ulaşın!

Foniva Toplu SMS

Toplu SMS istediğiniz kişiye ve kuruma etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebileceğiniz en pratik, en etkili ve en ekonomik yol olan bir yazılım sistemidir. Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir.

Temel olarak bir kısa mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır. Diğer reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır.

Foniva Telekom,  güçlü alt yapısı ve departmanı ile bu sayede hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlayarak; pazarlama maliyetlerinizi , ekonomik olarak, en yüksek orandan, en düşük orana düşürerek, müşterilerinizden daha yüksek geri dönüş sağlamanızı ve sağlıklı portföy verimi alabilmenize olanak sağlar.

7/24 Destek Çağrı Merkezi
Aynı Anda Yüz Binlerce Kişiye Toplu SMS
Türkiye ve Dünyadaki Tüm Operatörlere Ulaşım
Aboneye Ulaşmayan Mesajlar Ücretsiz
Gerçek Zamanlı SMS Raporları
Düşük Pazarlama Maliyeti

Toplu SMS Raporlama

  • Toplu SMS programı gönderim servisi, iletilen veya iletilmeyen gönderim raporunu desteklemektedir.
  • Başarılı olarak teslim edilmiş olan toplu SMS’ lerinin akıbeti servis üzerinden anında sorgulanabilir.
  • Başarılı veya başarısız olacak toplu SMS' lerin iletim raporu sorgulamaları, servis üzerinden takibi, toplu SMS gönderimin'den 48 saat sonra kesinlik kazanır. (Bunun sebebi atılan mesajlarda aksi belirtilmedikçe telefon açılana kadar 48 saat boyunca mesajı iletmeyi denemesidir).
  • Mesaj gönderimlerinize tarih sınırlaması koyabilirsiniz. Örneğin gönderdiğiniz mesaj akşam saat 20:00 a kadar ulaşmadıysa o saatten sonra iletilmesin.

Neden Foniva?

Maliyet

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik projelendirilen çözümler ile en düşük maliyetle, en yüksek kalitede kesintisiz hizmet vermektedir.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren Foniva abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

Foniva müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. Foniva'ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

Foniva ,Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

Foniva'in sahip olduğu üstün billing platformu ile Foniva web ara yüzünden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Foniva müşterileri, ödemelerini Foniva'in anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

Disaster Recovery

Foniva Network aynı operatör tarafından 2 ayrı datacenterda Point to Point olarak bağlıdır. Master DC üzerinde yaşanacak bir problem esnasında tüm network Slave DC üzerinden geçmeye başlayacaktır.

Network, Sistem ve Müşteri Monitor Takibi

Foniva Telekom’un tüm network ve sistemleri 7/24 monitor programları tarafından takip ediliyor olup Mail ve SMS yoluyla notification tanımları bulunmaktadır.

Backbone ve Sistem Güvenlik

Foniva networkü +10 Gbps DDOS saldırı sistemi ile operatör tarafından korunarak DDOS saldırı paketlerinin Foniva tarafına gelmeden kesilmesi sağlanmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN