Foniva THK

Foniva toptan hat kiralama servisi ile maliyetlerinizi düşürün!

Foniva THK

Herhangi bir cihaz kullanmadan, ön kod çevirmeden Türk Telekom’a verilecek dilekçe ile çağrının Foniva omurgasına yönlendirilmesini kapsayan erişim teknolojisidir. ​

Toptan Hat Kiralama hizmeti için müşterilerimizin tek yapması gereken, Toptan Hat Kiralama hizmetini almak istediklerini gösteren formu imzalı olarak Foniva’ya teslim etmesidir.

Tanımlama sonrasında müşterilerimizin yaptıkları aramalar Foniva üzerinden taşınmaya başlar. Gelen aramalar için Türk Telekom şebekesi kullanılmaya devam eder. Müşterilerimiz, sabit hatları için ve telefon görüşmeleri için, tek bir Foniva faturası alırlar.

Telefon Numaranız Değişmez
Yeni Hat Tesis Edilmez
Abone Santralinde Konfigürasyon Yapılmaz
Arama Alışkanlıkları Değişmez
Dilekçe ile Hizmet Sağlanır
%70’e Varan Tasarruf Sağlanır

Neden Foniva?

Maliyet

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik projelendirilen çözümler ile en düşük maliyetle, en yüksek kalitede kesintisiz hizmet vermektedir.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren Foniva abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

Foniva müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. Foniva'ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

Foniva ,Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

Foniva'in sahip olduğu üstün billing platformu ile Foniva web ara yüzünden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Foniva müşterileri, ödemelerini Foniva'in anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

Disaster Recovery

Foniva Network aynı operatör tarafından 2 ayrı datacenterda Point to Point olarak bağlıdır. Master DC üzerinde yaşanacak bir problem esnasında tüm network Slave DC üzerinden geçmeye başlayacaktır.

Network, Sistem ve Müşteri Monitor Takibi

Foniva Telekom’un tüm network ve sistemleri 7/24 monitor programları tarafından takip ediliyor olup Mail ve SMS yoluyla notification tanımları bulunmaktadır.

Backbone ve Sistem Güvenlik

Foniva networkü +10 Gbps DDOS saldırı sistemi ile operatör tarafından korunarak DDOS saldırı paketlerinin Foniva tarafına gelmeden kesilmesi sağlanmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN