Foniva Numara

Foniva Numara’ya geçin özel numaralara sahip olun, sabit ücret ödemeyin!

Foniva Numara

0850’li numara, diğer adıyla konumdan bağımsız numara, genellikle şirketlerin çağrı merkezlerinin tercih ettiği, bir coğrafyaya bağlı olmaksızın tüm illerden tahsis edilip kullanılabilen numaralardır. Foniva Telekom’a ait numara bloğundan herhangi bir numaranın kurumlara tahsis edilmesiyle sağlanan sabit Telekom hizmetidir.

Özellikle kurumsal firmaların tercihi olan 0850 ‘li numaralar pek çok avantajının yanında arama alışkanlıklarını değiştirmeden, kurumsal kimlik oluşumuna da katkı sağlar. Ip santral (IP PBX), sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla kullanılabilindiği gibi IP tabanlı tüm sistemlere uyumludur.

Eş Zamanlı Sınırsız Çağrı
Kuruma Özel Numara Seçimi
Sabit Ücret Yok
Şubeler Arası Ücretsiz Görüşme
Türkiye'nin Her Yerinde
Ip Tabanlı Tüm Sistemlerle Uyum

Mevlana Tarifesi

Foniva Mevlana (TL/dk)

  • Fiyatlar TL/dakika olarak verilmiştir.
  • Fiyatlara %18 KDV, %7,5 ÖİV hariçtir.
  • Foniva kampanyalarının tarih ve ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uluslararası arama kademeleri için tıklayınız...
Şehiriçi 0,038
Şehirlerarası 0,038
Turkcell 0,099
Vodafone 0,099
Avea 0,099
Uluslararası 1. Kademe Sabit 0,056
Uluslararası 1. Kademe Mobil 0,33
Uluslararası 2. Kademe Sabit 0,165
Uluslararası 2. Kademe Mobil 0,405
Uluslararası 3. Kademe Sabit 0,255
Uluslararası 3. Kademe Mobil 0,255
Uluslararası 4. Kademe Sabit 0,485
Uluslararası 4. Kademe Mobil 0,485
Uluslararası 5. Kademe Sabit 1
Uluslararası 5. Kademe Mobil 1
Uluslararası 6. Kademe Sabit 2,5
Uluslararası 6. Kademe Mobil 2,5
Sabit Ücret 0

Neden Foniva?

Maliyet

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik projelendirilen çözümler ile en düşük maliyetle, en yüksek kalitede kesintisiz hizmet vermektedir.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren Foniva abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

Foniva müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. Foniva'ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

Foniva ,Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

Foniva'in sahip olduğu üstün billing platformu ile Foniva web ara yüzünden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Foniva müşterileri, ödemelerini Foniva'in anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

Disaster Recovery

Foniva Network aynı operatör tarafından 2 ayrı datacenterda Point to Point olarak bağlıdır. Master DC üzerinde yaşanacak bir problem esnasında tüm network Slave DC üzerinden geçmeye başlayacaktır.

Network, Sistem ve Müşteri Monitor Takibi

Foniva Telekom’un tüm network ve sistemleri 7/24 monitor programları tarafından takip ediliyor olup Mail ve SMS yoluyla notification tanımları bulunmaktadır.

Backbone ve Sistem Güvenlik

Foniva networkü +10 Gbps DDOS saldırı sistemi ile operatör tarafından korunarak DDOS saldırı paketlerinin Foniva tarafına gelmeden kesilmesi sağlanmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN