Foniva MPLS VPN

Farklı erişim teknolojileriyle güvenli, yönetilebilir ve uygun maliyetli VPN çözümüdür.

Foniva MPLS VPN

Farklı erişim teknolojileriyle güvenli, yönetilebilir ve uygun maliyetli VPN çözümüdür. ​İki noktadan fazla lokasyonda hizmet veren müşterilerin, güvenli-kapalı ve kesintisiz iletişim ihtiyaçlarını karmaşık network yapılarına gerek duymadan sağlayan, ilk yatırım masraflarına gerek kalmadan aylık tarifelerle sunan, ekonomik, yönetilebilir ve uçtan uca izlenebilir bir servistir.

Metro Ethernet, ADSL ve G.SHDSL erişim teknolojisini, bakır, fiber, R/L ve uydu altyapılarıyla destekleyen Foniva MPLS VPN çözümleri, temel ve yedek bağlantı gereksinimlerin tamamını karşılayabilecek nitelikteki bant genişliklerini sunmaktadır.

256 Kbps’den 1 Gigabyte Seviyesine Kadar Ekonomik
Müşteriye Özel, Güvenli, Sanal Ağ
Türkiye'nin Her Yerinde Yüksek Servis
Yedekli Fiber/Optik (F/O) Omurga ile Süreklilik
Yüksek Müşteri Memnuniyeti ve Karlılık
Uzman IT Ekibi ile Kurulum, Arıza Tespiti ve Müdahale

KİMLER İÇİN İDEAL?

  • Coğrafi olarak dağınık yapıda olan ya da birden fazla lokasyona sahip şirketler
  • İletişim ihtiyaçlarını, tek bir operatör ve tek bir fatura ile karşılamayı tercih eden orta ve büyük ölçekli şirketler
  • Sürekli büyüyen ve dinamik bir yapıya sahip çok noktalı şirketler
  • Esnek bant genişliğine ihtiyaç duyan müşteriler

Neden Foniva?

Maliyet

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik projelendirilen çözümler ile en düşük maliyetle, en yüksek kalitede kesintisiz hizmet vermektedir.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren Foniva abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

Foniva müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. Foniva'ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

Foniva ,Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

Foniva'in sahip olduğu üstün billing platformu ile Foniva web ara yüzünden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Foniva müşterileri, ödemelerini Foniva'in anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

Disaster Recovery

Foniva Network aynı operatör tarafından 2 ayrı datacenterda Point to Point olarak bağlıdır. Master DC üzerinde yaşanacak bir problem esnasında tüm network Slave DC üzerinden geçmeye başlayacaktır.

Network, Sistem ve Müşteri Monitor Takibi

Foniva Telekom’un tüm network ve sistemleri 7/24 monitor programları tarafından takip ediliyor olup Mail ve SMS yoluyla notification tanımları bulunmaktadır.

Backbone ve Sistem Güvenlik

Foniva networkü +10 Gbps DDOS saldırı sistemi ile operatör tarafından korunarak DDOS saldırı paketlerinin Foniva tarafına gelmeden kesilmesi sağlanmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN