Foniva Akıllı Faks Hizmeti

Foniva Akıllı Faks Hizmeti ile işinizi dilediğiniz yerden yönetin, yönetirken hız kaybetmeyin.

Foniva Akıllı Faks Hizmeti

Foniva Telekomünikasyon Akıllı Faks Hizmeti ile faks cihazına ihtiyaç duymadan istediğiniz yerden, cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve web portalından (https://fax.foniva.net) faks alın, faks gönderin. Fakslarınız bulutta saklansın, istediğiniz yerden kolayca erişin. Faks alıp göndermek için ofise gitmek zorunda kalmayın. Üstelik mevcut numaranız değişmeden bu hizmetten yararlanın.

Faks Makinesine, Telefon Hattına ve Kağıtlara Gerek Yok
Mobil, Tablet veya PC Üzerinden Faks Gönderme
Fakslarınızın Durumundan Haberdar Olma
Kendi Yazılımlarınız veya Üçüncü Parti Yazılımlarla Entegrasyon
Faks Dökümanlarının Şifrelenmiş Şekilde Gönderimi
Tek Seferde 1000 Numaraya Kadar Faksınızı Gönderme

KOTA ENTEGRASYON

  • Faks için sınırsız kullanıcı tanımlanabilir.
  • Her bir numara yani DID için 2 sene veriyi saklama ve 100 MB kota tanımlanmaktadır. Kullanıcı isteğine bağlı kota arttırılabilir.
  • Kota dolduğunda veriler bilgisayara aktarılabilir ya da kısmi silinerek devam edilebilir.
  • Kullanıcılar tek bir faks numarasını kullanmak için sınırsız kullanıcı açabilir.
  • E-mail ve printer entegresi bulunmaktadır.

 

Neden Foniva?

Maliyet

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik projelendirilen çözümler ile en düşük maliyetle, en yüksek kalitede kesintisiz hizmet vermektedir.

Üstün Altyapı

Türkiye geneline yayılmış tamamı fiber, noktadan noktaya sınırsız kapasiteli Metro Ethernet altyapısı ile hizmet veren Foniva abonelerine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmaktadır.

7/24 Destek

Foniva müşterileri 7/24 Çağrı merkezi üzerinden, servis seviyesi garantilerine sahip hizmet desteğinden standart olarak faydalanırlar. Foniva'ya ulaşmak kolaydır.

Yaygın Hizmet Ağı

Foniva ,Türk Telekom ve GSM operatörleriyle gerçekleştirdiği yüksek kapasiteli ara bağlantılar ve TURKCELL gibi Telekomünikasyonda uzman diğer çözüm ortakları ile gerçekleştirdiği operasyonları ile tüm iller için fiyat farkı ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

E-raporlama

Foniva'in sahip olduğu üstün billing platformu ile Foniva web ara yüzünden arayan numara, konuşma süresi, çağrı adedi ve arama tutarı gibi istatistiksel bilgilere ulaşmak oldukça güvenli ve kolaydır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Foniva müşterileri, ödemelerini Foniva'in anlaşmalı olduğu tüm banka şubelerinden, anlaşmalı olduğu bankalara otomatik ödeme talimatı vererek veya internet üzerinden ödemelerini kolayca yapabilirler.

Disaster Recovery

Foniva Network aynı operatör tarafından 2 ayrı datacenterda Point to Point olarak bağlıdır. Master DC üzerinde yaşanacak bir problem esnasında tüm network Slave DC üzerinden geçmeye başlayacaktır.

Network, Sistem ve Müşteri Monitor Takibi

Foniva Telekom’un tüm network ve sistemleri 7/24 monitor programları tarafından takip ediliyor olup Mail ve SMS yoluyla notification tanımları bulunmaktadır.

Backbone ve Sistem Güvenlik

Foniva networkü +10 Gbps DDOS saldırı sistemi ile operatör tarafından korunarak DDOS saldırı paketlerinin Foniva tarafına gelmeden kesilmesi sağlanmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN