İnsan Kaynakları

Foniva çalışmak için meydan okunulası bir şirkettir. Her şeyin iyi ve güzel olması için savaşırız. Müşterilerimize katma değerli ve en kaliteli hizmeti sunmak için herkesten çok çalışırız. Foniva’ da çalışabilmek için gemi su alırken bile hizmet verebiliyor olman gerekir.

Foniva'da Kariyer

Sektörümüz ve müşterilerimiz her daim değişim içindedir. İşte bu yüzden ihtiyacımız olan hızlı düşünebilen, hızlı hareket edebilen, cesur ve kuralları yeniden yazabilen takım arkadaşlarıdır. Bir şeyi hatırlatmakta fayda var! Foniva sıradanlığın şirketi değildir.

Başarmayı seven, verdiğimiz hizmeti daha güçlü kılabilmek adına her gün yeni bir şeyin daha iyisini yapabilmek uğruna savaşan, dinamik, meydan okuyan bir şirkettir. Bizler gibi insanlar için de en büyük ödül bu yarışta birlikte, el ele mücadele edebilmektir. Eğer ki bu kişilerden biriysen, gel sen de takımımıza katıl…

Başvuru Formu

CV YÜKLE

SİZİ ARAYALIM

Her türlü soru ve ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek, sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına daima yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

BİZE ULAŞIN